Весільні конкурси

Для того, щоб весілля запам’яталося молодятам та гостям, воно повинно бути веселим і цікавим. А тому варто підібрати такі конкурси, які були б розважальними, але не нав’язливими. Оберіть весільний конкурс, який вам найбільше підійде і сподобається.

1 Сімейні обов’язки – Молодята сідають на стільчики спинка до спинки, та тримають в руках по дві квітки різного кольору а ведучий зачитує сімейний обов’язок і молодята піднімають квіти того кольору хто на їхню думку має виконувати цей сімейний обов’язок. (у нареченої в руках одна квітка білого кольору, друга червоного і так само у нареченого).


2 Пізнавальний конкурс (по коліну, та по носі) – на лавочку запрошуються п’ять дівчат і наречена в тому числі. Нареченому зав’язують очі і він досліджуючи рукою коліно кожної дами має впізнати свою дружину а потім на лавочку запрошують замість дівчат хлопців і наречена досліджуючи рукою ніс кожного мужчини має впізнати свого чоловіка.


3 Як я тебе люблю. (крок-слово) – молодята рухаються назустріч ведучому і наречений роблячи крок називає ніжним словом свою кохану дружину а наречена роблячи крок у відповідь називає смачну страву.


4 Історія кохання – ведучий зачитує розповідь як зустрілись молодята,та як проходили дні від моменту зустрічі до дня весіля і кожна подія супроводжується відповідним музичним уривком із пісні.


5 Чому Ви одружилися? (карточки) – ведучий задає питання для молодят чому ви одружилися? І молодята по черзі витягують карточки на яких є запропоновані відповіді.


6 Що вам не хватає до повного щасття? (карточки) – ведучий задає питання для госте що вам не вистачає до повного щасття? І гості витягують карточки на яких є запропоновані відповіді.


7 Наливайко (дві команди по 10 учасників) – формуються дві команди по десять чоловік і перед кожною командою ставиться стільчик на якому стоїть пляшка вина або горілки, тарілочка м’ясного та стаканчик. По команді ведучого з кожної команди учасник під номером першим підбігає до стільчика і наливає з пляшки в стаканчик, та швиденько повертається і стає позаду своєї команди. Учасники під номером другим підбігають до стільчика, швиденько випивають і стають позаду своєї команди. Учасники під номером третім підбігають до стільчика, швиденько закушують і стають позаду своєї команди. Якщо почерговість в командах не зіб’ється, то кожен з учасників має налити,випити і закусити.


8 Хто ще не встиг випити? (стопка по колу) – гості стоють всі в коло і по колу під музику передається стопочка на кому музика зупинилась, тому і наливають.


9 Футбол – беруться дві пари учасників, хлопцям до поясу за допомогою стрічки підв’язуються апельсини, якими вони футболять м’яч (звичайний корок) у ворота кожен у свої ворота (дівчата ставлять ноги на ширині пліч).


10 Пивний конкурс (через соску) – два бажаючі хлопці сідають на стільчики спинка до спинки а молодятам видаються дитячі шапочки, слюнявчики і молодята одягають допоміжні аксесуари на хлопців. Коли молодята одягнули допоміжні аксесуари їм вручає ведучий по пляшчі пива а на пляшку одіта соска. Хто з хлопців перший вип’є пиво через соску, той отримує приз.


11 Пивний конкурс (через трубочку) – запрошуються п’ятеро бажаючих хлопців, шикуються під одну лінію і навпроти кожногоставляють бокал пива з трубочкою. Учасники займають положення упора лежачи і мають через трубочку випити пиво до дна. Хто перший, той і виграв.


12 Танцювальний (5-ть композицій) – ведучий запрошує п’ять пар на танцювальний майданчик. Лунає українська полька і всі попарно танцюють. Музика зупиняється а гості аплодують, котра пара отримала найменше аплодисментів, та пара залишає розважальний конкурс. Після цього лунає танго, потім ламбада, за нею рок-н-рол і таким чином лишається пара переможців.


13 Танцювальний (спідниці + шорти) – ведучий запрошує п’ять пар на танцювальний майданчиі вручає хлопцям безрозмірні шорти а дівчатам безрозмірні спідниці. Лунає музика всі учасники попарно танцюють, коли музика зупиняється учасники між собою обмінюються допоміжними аксесуарами. Яка пара останя обмінялись, та пара і залишає розважальний конкурс і таким чином має залишитись одна пара переможців.


14 Танець з макогоном – ведучий запрошує чотири пари хлопці стають новпроти дівчат, тоді ведучий вручає першому учаснику макогін, хлопець бере макогін собі під руку і пританцьовуючи передає його під руку для дівчини, а дівчина передає для хлопця під номером два і так до закінчення учасників. Другий етап макогін беруть на плече і передають на плече. Третій етап макогін беруть між коліна і передають його між коліна. Яка пара отримає більшу кількість аплодисментів, та пара і отримує перемогу.


15 Танець з горшками – ведучий запрошує дві команди по п’ять чоловік, кожній команді вручає безрозмірні шорти, навпроти кожної команди ставиться горщик з кришкою і кожен з учасників має по черзі одягнути шорти, прибігти до горшка,підняти кришку, зняти шорти, присісти над горшком, натягнути шорти, закрити кришку, повернутися до своєї команди і передати шорти наступному учаснику. Яка команда першою справиться із завданням, та команда і отримує перемогу.


16 Весільні конкурси (хто швидше надує) – ведучий запрошує п’ятьох бажаючих і кожному вручає кульку. По команді ведучого учасники починають надувати кульки поки вони не лопнуть. У кого першого лопнула кулька, той і отримує перемогу.


17 Весільні конкурси – (в кого швидше лопне, попарно) – ведучий запрошує п’ять пар і кожній парі вручає кульку, яку вони надувають потім зав’язують. В залі лунає повільна композиція і пари танцюючи мають кульку здушити так, щоб вона лопнула незачіпаючи її руками. У якої пари кулька лопне швидше, та пара і отримує перемогу.


18 Хто швидше принесе. Наречений присідає на стільчик по середині танцювальної зали, ведучий запрошує п’ять дівчат і дає їм завдання хто найшвидше принесе нареченому краватку. Яка дівчина принесе останньою, вона залишає конкурс. І так носять різні предмети поки не залишиться одна учасниця, вона і отримує перемогу.


19 Рольова гра “Свати” – ведучий запрошує батьків наречених на середину весільної залиі кожному зачитує реченя яке вони запам’ятовують. Після цього ведучий зачитує текст про весілля а кожен із сватів говорить своє реченя по команді ведучого. Таким чином виходить дуже цікава історія.


20 Дипломи сватам – ведучий присвоює почестні звання для весільних батьків і кожному вручає весільні дипломи під гучні аплодисменти всіх гостей.


21 Обіцянки молодятам – ведучий вручає молодятам друкований текст (обіцянки), які вони по черзі зачитують під гучні аплодисменти всіх гостей.


22 Танець біля стільчиків – (шість учасників, п’ять стільців) – ведучий запрошує бажаючих шість учасників і ставить по середині танцювального майданчику п’ять стільчиків. В залі лунає музика учасники танцюють кругом стільчиків. Музика зупиняється, учасники присідають на стільчики а кому не вистачило місця, той залишає конкурс і забирає один стільчик. Переможе той учасник, якому вистачить місця на стільчику.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!