Весільні конкурси

Для того, щоб весілля запам’яталося молодятам та гостям, воно повинно бути веселим і цікавим. А тому варто підібрати такі конкурси, які вам найбільше підійдуть і сподобаються.

1. Боксерський поєдинок – по центрі танцювального майданчику, чотири дівчини натягують дві великі резинки, утворюючи боксерський ринг. На даний ринг запрошуються два дружби, або двоє бажаючих мужчин, їм одягають боксерські рукавиці.

Також на ринг запрошуємо мужчину рефері, який буде вести даний поєдинок.
Дана забава має три раунди:
1- хто перший з’їсть банан,
2- хто перший вип’є 200 мл соку через трубочку,
3- хто перший з’їсть карамельну цукерку.
Перемагає дружба, подарунки отримують всі учасники


2. Хто зверху – Формується дві команди по чотири учасники, для учасників одягаються допоміжні аксесуари (Букви). Кожна із команд почергово отримують по п’ять запитань і мають скласти по п’ять слів. Дані завдання виконуються на швидкість, та команда, яка правильно скала п’ять слів, за менший проміжок часу, відповідно отримує перемогу в даній забаві, та право загадати по одному бажанню, в індивідуальному порядку для учасників команди суперників (дівчата хлопцям, або ж навпаки).


3. Танцювальний (5-ть композицій) – ведучий запрошує п’ять пар на танцювальний майданчик. Лунає українська полька і всі попарно танцюють. Музика зупиняється а гості аплодують, котра пара отримала найменше аплодисментів, та пара залишає розважальний конкурс. Після цього лунає танго, потім ламбада, за нею рок-н-рол і таким чином лишається пара переможців.


4. „DZIDZIO”– один із учасників свята переодягається у фірмовий костюм Дзідзя, а ще двоє учасників переодягаються у танцювальний одяг (танцювальна група), після чого, ведучий іх запрошує на танцювальний майданчик, де „ Дзідзьо ” співає одну пісню, а танцювальна група запрошує всіх гостей до танцю.


5. Сімейні обов’язки – Молодята сідають на стільчики спинка до спинки, та тримають в руках по дві квітки різного кольору а ведучий зачитує сімейний обов’язок і молодята піднімають квіти того кольору хто на їхню думку має виконувати цей сімейний обов’язок. (у нареченої в руках одна квітка білого кольору, друга червоного і так само у нареченого).


6. Пізнавальний конкурс (по коліну, та по носі) – на лавочку запрошуються п’ять дівчат і наречена в тому числі. Нареченому зав’язують очі і він досліджуючи рукою коліно кожної дами має впізнати свою дружину а потім на лавочку запрошують замість дівчат хлопців і наречена досліджуючи рукою ніс кожного мужчини має впізнати свого чоловіка.


7. Пивний конкурс (через соску) – два бажаючі хлопці сідають на стільчики спинка до спинки а молодятам видаються дитячі шапочки, слинявчики і молодята одягають допоміжні аксесуари на хлопців. Коли молодята одягнули допоміжні аксесуари їм вручає ведучий по пляшці пива а на пляшку одіта соска. Хто з хлопців перший вип’є пиво через соску, той отримує приз.


8. Як я тебе люблю. (крок-слово) – молодята рухаються назустріч ведучому і наречений роблячи крок називає ніжним словом свою кохану дружину а наречена роблячи крок у відповідь називає смачну страву.


9. Історія кохання – ведучий зачитує розповідь як зустрілись молодята,та як проходили дні від моменту зустрічі до дня весілля і кожна подія супроводжується відповідним музичним уривком із пісні.


10. Чому Ви одружилися? (карточки) – ведучий задає питання для молодят чому ви одружилися? І молодята по черзі витягують карточки на яких є запропоновані відповіді.


11. Що вам не хватає до повного щастя? (карточки) – ведучий задає питання для госте що вам не вистачає до повного щастя? І гості витягують карточки на яких є запропоновані відповіді.


12. Наливайко (дві команди по 10 учасників) – формуються дві команди по десять чоловік і перед кожною командою ставиться стільчик на якому стоїть пляшка вина або горілки, тарілочка м’ясного та стаканчик. По команді ведучого з кожної команди учасник під номером першим підбігає до стільчика і наливає з пляшки в стаканчик, та швиденько повертається і стає позаду своєї команди. Учасники під номером другим підбігають до стільчика, швиденько випивають і стають позаду своєї команди. Учасники під номером третім підбігають до стільчика, швиденько закушують і стають позаду своєї команди. Якщо по черговість в командах не зіб’ється, то кожен з учасників має налити,випити і закусити.


13. Хто ще не встиг випити? (чарка по колу) – гості стають всі в коло і по колу під музику передається чарочка , на кому музика зупинилась, тому і наливають.


14. Футбол – беруться дві пари учасників, хлопцям до поясу за допомогою стрічки підв’язуються апельсини, якими вони футболять м’яч (звичайний корок) у ворота кожен у свої ворота (дівчата ставлять ноги на ширині пліч).


15. Пивний конкурс (через трубочку) – запрошуються п’ятеро бажаючих хлопців, шикуються під одну лінію і навпроти кожного ставлять бокал пива з трубочкою. Учасники займають положення упора лежачи і мають через трубочку випити пиво до дна. Хто перший, той і виграв.


16. Танцювальний (спідниці + шорти) – ведучий запрошує п’ять пар на танцювальний майданчик вручає хлопцям безрозмірні шорти а дівчатам безрозмірні спідниці. Лунає музика всі учасники попарно танцюють, коли музика зупиняється учасники між собою обмінюються допоміжними аксесуарами. Яка пара остання обмінялась, та пара і залишає розважальний конкурс і таким чином має залишитись одна пара переможців.


17. Весільні конкурси (хто швидше надує) – ведучий запрошує п’ятьох бажаючих і кожному вручає кульку. По команді ведучого учасники починають надувати кульки поки вони не лопнуть. У кого першого лопнула кулька, той і отримує перемогу.


18. Весільні конкурси – (в кого швидше лопне, попарно) – ведучий запрошує п’ять пар і кожній парі вручає кульку, яку вони надувають потім зав’язують. В залі лунає повільна композиція і пари танцюючи мають кульку здушити так, щоб вона лопнула не зачіпаючи її руками. У якої пари кулька лопне швидше, та пара і отримує перемогу.


19. Хто швидше принесе. Наречений присідає на стільчик посеред танцювальної зали, ведучий запрошує п’ять дівчат і дає їм завдання хто найшвидше принесе нареченому краватку. Яка дівчина принесе останньою, вона залишає конкурс. І так носять різні предмети поки не залишиться одна учасниця, вона і отримує перемогу.


20. Рольова гра “Свати” – ведучий запрошує батьків наречених на середину весільної зали і кожному зачитує речення яке вони запам’ятовують. Після цього ведучий зачитує текст про весілля а кожен із сватів говорить своє речення по команді ведучого. Таким чином виходить дуже цікава історія.


21. Дипломи сватам – ведучий присвоює почесні звання для весільних батьків і кожному вручає весільні дипломи під гучні аплодисменти всіх гостей.


22. Обіцянки молодятам – ведучий вручає молодятам друкований текст (обіцянки), які вони по черзі зачитують під гучні аплодисменти всіх гостей.


23. Танець біля стільчиків – (шість учасників, п’ять стільців) – ведучий запрошує бажаючих шість учасників і ставить посеред танцювального майданчику п’ять стільчиків. В залі лунає музика учасники танцюють кругом стільчиків. Музика зупиняється, учасники присідають на стільчики а кому не вистачило місця, той залишає конкурс і забирає один стільчик. Переможе той учасник, якому вистачить місця на стільчику.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!